Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!

25 січня 2024 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів. Бажаємо кар’єрних досягнень у незалежній, вільній Україні!

6 жовтня 2022 р. кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом КПНУ ім.І.Огієнка для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом) було організовано гостьову лекцію на тему:

Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 рокуВсеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.

«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»