Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.

29 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ірини КУЧИНСЬКОЇ  із завідувачем, професором кафедри психології освіти, кандидатом психологічних наук, професором Тетяною ДУТКЕВИЧ. Результати зустрічі будуть враховані у роботі над оновленням освітньо-наукової програми.

ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом щиро вітає випускників магістратури з завершенням навчання та отримання диплому Магістра з управління навчальним закладом. Бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

19 грудня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої