Кафедра педагогіки та менеджменту освіти Виховна робота,НОВИНИ «Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»

«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»

25 січня 2024 року доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Вікторія ФЕДОРЧУК в рамках виконання плану заходів кафедри із популяризації академічної доброчесності провела бесіду на тему «Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти» із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти педагогічного факультету (PO1-B23, PO2-B23, MM1-B23, MMs1-B23, OMx1-B23) та здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти природничо-економічного факультету (Biol1-B23, Geo1-B23).

Здобувачів освіти було ознайомлено з поняттям академічної доброчесності, відповідно його визначення в Законі України «Про освіту», з видами порушень академічної доброчесності та з відповідальністю за порушення норм академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти КПНУ імені Івана Огієнка.

Співпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університетуСпівпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університету

19 грудня 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч із керівником юридичного сектору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Валерієм МЕЛЬНИКОМ, під час якої було обговорено питання

ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій: – «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та

Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.

27 серпня 2020 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбулася презентація навчального посібника “Педагогіка вищої школи” завідувача, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Кучинської Ірини Олексіївни.