Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Опитування від МОН України щодо неформального/інформального навчання

Опитування від МОН України щодо неформального/інформального навчання

З метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти України, особливо в період воєнного стану, Міністерством освіти і науки України ведеться активна робота з міжнародними партнерами: зокрема, досягнуто домовленостей з компаніями Coursera, Udemy, edX, Labster, Zoom та іншими щодо надання безкоштовного та розширеного доступу до навчальних сервісів і ресурсів українським закладам освіти. Інформацію про кожен ресурс, новини й кращі практики застосування розміщено на спеціально створеному ресурсі https://mooc4ua.online.

З метою аналізу ефективності використання зазначених ресурсів в освітніх програмах закладів освіти, просимо Вас пройти опитування щодо неформального/інформального навчання https://mooc4ua.online/s/transfer-results-mooc. Під час заповнення опитувальника просимо враховувати положення наказу МОН від 08 лютого 2022 року No130 «Про затвердження Порядку визнання у вищій і фаховій передвищій освіті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 березня 2022 року за No328/37664.

Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освітиЗвітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

З0 жовтня 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти денної форми здобуття

ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій: – «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та