Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Участь завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА у роботі ІІІ Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіті»

07-08 лютого 2024 р. Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук прийняв участь в роботі ІІІ Міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіті» (організатори – Громадська організація «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», Українська інженерно-педагогічна академія; Громадська спілка «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти»; ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Інститут професійної освіти НАПН України; Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України; Бердянський державний педагогічний університет; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця; Харківська академія неперервної освіти Національний Центр «Мала Академія Наук України»; Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, Республіка Польща; Ukrainian-American association of college educators, USA; Community Colleges Of Spokane, State Washington, USA; Information and analytical publication of Dubai Emirates today; Sophia Ukrainian school − United Arab Emirates; ІБК інженерного бюро GMBH & Cо. KG, Вюрцбург, Німеччина).

Робота форуму проходила в таких наукових панелях: Адаптивні процеси в освіті в умовах невизначеності; Адаптивний менеджмент в освіті; Адаптивні процеси в діяльності іноземних навчальних закладів в умовах євроінтеграції; Адаптація тимчасово переселених освітян України до Європи, США та Об’єднаних Арабських Еміратів; Організація професійної та науково-дослідної діяльності на адаптивних засадах; Адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки; Адаптивні технології підготовки конкурентоспроможного фахівця в умовах трансформаційних змін; Професійний розвиток керівників і педагогів загальної середньої освіти на адаптивних засадах: виклики та стратегії; технології адаптивного управління закладами освіти та організаціями.

Було розглянуто нові аспекти організації адаптивного освітнього середовища в умовах невизначеності, сучасні підходи щодо наукового обґрунтування функціонування державної молодіжної політики, організаційний розвиток та управління змінами в закладі загальної середньої освіти в нових вимірах освітньої реформи та ін.

Єднаємося і разом крокуємо до ПЕРЕМОГИ! Все буде УКРАЇНА!

Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

19 вересня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбулась зустріч Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гаранта освітньо-професійної програми з першокурсниками групи UNZ-M23