Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ До уваги здобувачів вищої освіти!

До уваги здобувачів вищої освіти!

На виконання розпорядження ректора від 05.03.2024 р. № 25 «Про проведення в університеті конкурсу інноваційних стартап-проєктів здобувачів вищої освіти» пропонуємо Вам взяти участь у конкурсі та подати описи-проєкти в деканат педагогічного факультету до 06.05. 2024 р.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедриПідвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 28 березня по 06 квітня 2024 року відбувся міжнародний вебінар підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників закладів освіти «Неформальна освіта при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD)

ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!

Сьогодні, 25 січня 2022 р. на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності 073 Менеджмент (Освітня програма “Управління навчальним закладом”).Шановні випускники! Вітаємо

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

12 жовтня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої