Кафедра педагогіки та менеджменту освіти Виховна робота,НОВИНИ Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»

Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»

Здобувачі вищої освіти групи Ukr1-B22 навчально-наукового інституту української філології та журналістики Вікторія Драган, Ольга Орлянська, Катерина Бережанська, Марина Рудковська, Ельвіра Слєпцова, Анастасія Форман (Шафрановська), Каріна Ремішевська у ході навчальної практики з педагогіки (керівник практики – Геннадій Бесарабчук, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук) на базі Кам’янець-Подільського ліцею №15 (директор – Оксана Чижевська) разом зі здобувачами освіти 8-А класу, 8-Б класу та 10 класу приймали участь у літературному квесті «Шлях до Тараса Шевченка». Його проведення було присвячено 210-річниці від дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка – величної постаті історичного та літературного життя нашої України, якого справедливо називають Великим Українцем, адже у ньому наша історія, наша мрія, наша надія.

Сценарій заходу передбачав успішне подолання усіх літературних станцій згідно з маршрутним листом, у якому позначено її назву та завдання, яке необхідно виконати, що пов’язані з Тарасом Шевченком. На кожній станції було отримано ключові слова, з яких потім, після проходження останнього пункту, укладено вислів про Тараса Шевченка та презентація його змісту в оригінальній формі.

Щиро дякуємо Збройним Силам України! Все буде Україна! Слава Україні!

Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)»Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)»

До уваги здобувачів вищої освіти!До уваги здобувачів вищої освіти!

На виконання розпорядження ректора від 05.03.2024 р. № 25 «Про проведення в університеті конкурсу інноваційних стартап-проєктів здобувачів вищої освіти» пропонуємо Вам взяти участь у конкурсі та подати описи-проєкти в деканат

ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій: – «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та