Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Науковий доробок Ірини КУЧИНСЬКОЇ

Науковий доробок Ірини КУЧИНСЬКОЇ

Пропонуємо Вам ознайомитися з виставкою-презентацією, присвяченою ювілею Ірини Кучинської, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри педагогіки і менеджменту освіти.

Матеріал підготувала Галина ГАЙШУК, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу.

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!

Шановна Інно Юхимівно, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, спокою у душі та країні, злагоди, добробуту, щирих посмішок та затишку. Нехай робота із

Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

26 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч робочої групи освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Публічна презентація наукових результатів дисертації випускниці освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмили СИДОРУК.Публічна презентація наукових результатів дисертації випускниці освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмили СИДОРУК.

16 жовтня 2023р. на розширеному засіданні кафедри педагогіки та менеджменту освіти під головуванням Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук відбулася публічна презентація наукових результатів