Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)»

На початку квітня 2024 року на факультеті іноземної філології відбулась звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти «бакалавр» галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) предметна спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька) спеціалізація 014.022 Німецька мова і література освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) (термін навчання – 3 роки 10 місяців) за участі завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА, де здобувачі вищої освіти звітували про перебіг та досягнуті результати виконання робочої програми практики. Базою практики був Кам’янець-Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради. У ході обговорення звітів здобувачі освіти проаналізували особливості професійної діяльності вчителів закладів освіти в сучасних умовах та власну готовність до організації та проведення навчальної та виховної роботи.

Передзахист магістерських робіт 25.11.2022 р.Передзахист магістерських робіт 25.11.2022 р.

25 листопада 2022 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом».

Підвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКАПідвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА

У березні 2024 року завершилась реалізація програми підвищення кваліфікації «Удосконалення професійної компетентності науково-педагогічного працівника як запорука якісної освітньої діяльності в К-ПНУ» (5 кредитів ЄКТС (150 годин), учасником якої був Геннадій