Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

09 квітня 2024 року о 14:00 розпочала свою роботу секція «Педагогіки та менеджменту освіти». Керівник – Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук; секретар – Оксана ГОРБАТЮК, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент. У науковій конференції взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Виступи відбувались згідно із програмою конференції.

Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.

07 листопада 2023 року в університеті було завершено реалізацію програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників К-ПНУ «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» (1 кредит ЄКТС (30 годин),

ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуруЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»! Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07

Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)