Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!

Шановна Інно Юхимівно, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, спокою у душі та країні, злагоди, добробуту, щирих посмішок та затишку. Нехай робота із здобувачами вищої освіти буде плідною, натхненною та усім на втіху.

23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент

Відбувся попередній захист дипломних робіт (073 “Менеджмент, заочна форма навчання) 23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.

ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!

Сьогодні, 25 січня 2022 р. на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності 073 Менеджмент (Освітня програма “Управління навчальним закладом”).Шановні випускники! Вітаємо

ОголошенняОголошення

25 січня 2024 р. о 13.30 відбудеться засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, на якому, на виконання наказу ректора від 10.01.2024 р. №8-ОД “Про оновлення освітньо-наукових програм”, буде розглянуто зміни