6 жовтня 2022 р. кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом КПНУ ім.І.Огієнка для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом) було організовано гостьову лекцію на тему: «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях». Доповідач: начальник кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький) Валентина Мірошниченко. Викладачі кафедри, здобувачі освіти та всі присутні вдячні Валентині Іванівні за актуальну та змістовну лекцію!

Дотримання правил безпеки під час освітнього процесуДотримання правил безпеки під час освітнього процесу

Шановні науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та співробітники університету. Згідно з наказом ректора від 07.03.2024 р. №24-ОД, зважаючи на тривалу збройну агресію російської федерації проти України, загрозу виникнення можливих ракетно-бомбових

Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”

Компанія “Наукові Публікації” запрошує вчених до участі у безкоштовному циклі вебінарів “Основи наукометрії”. Зареєструватися.  Цикл вебінарів складається з 4 блоків: 02.10 | 16:00  Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української