КОНФЕРЕНЦІЯ 28 березня 2023 р.

Запрошуємо науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, магістрантів, студентів до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ», яка відбудеться 28 березня 2023 року.

Детальніша інформація за посаланням: “Інновації в освіті: закономірності, тренди, потреби”

Опитування від МОН України щодо неформального/інформального навчанняОпитування від МОН України щодо неформального/інформального навчання

З метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти України, особливо в період воєнного стану, Міністерством освіти і науки України ведеться активна робота з міжнародними партнерами:

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти», яка відбудеться 12 травня 2022 року (Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ ім.

Привітання з успішним захистом магістерських робітПривітання з успішним захистом магістерських робіт

22, 23 грудня 2021 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбувались захисти магістерських робіт денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом».