Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звіт аспірантів на засіданні кафедри педагогіки та управління навчальним закладом спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

Відповідно до розпорядження ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка від 06 лютого 2023 року № 9 щодо звітності аспірантів 1-4 років навчання на засіданні кафедр педагогіки та управління навчальним закладом; спеціальної та інклюзивної освіти; історії України; всесвітньої історії; археології, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін; політології та філософії; української мови; історії української літератури і компаративістики; германських мов і зарубіжної літератури; біології та методики її викладання відбулася атестація аспірантів спеціальностей: 011 Освітні, педагогічні науки, 016 Спеціальна освіта, 032 Історія та археологія, 035 Філологія, 052 Політологія, 091 Біологія.

Аспіранти звітували про роботу в 1 семестрі 2022-2023 навчального року за такими складниками: виконання індивідуального навчального плану; індивідуального плану наукової роботи – стан написання дисертації, публікації за результатами наукових досліджень, апробація результатів на конференціях.

Наукові керівники надали оцінку виконаної роботи та рекомендації щодо перспектив наукових досліджень.

Усі аспіранти одержали позитивну оцінку своєї роботи.

Вітаємо аспірантів з проходженням чергової атестації!

Бажаємо успіхів у науковій роботі, миру!

Кафедра-педагогіки-та-управління-навчальним-закладом

Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в

«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»

Опитування щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУОпитування щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ

З 13 по 29 грудня 2023 року відповідно до Плану заходів з моніторингу якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на І семестр 2023-2024 н. р. комісія з питань академічної доброчесності