Кафедра педагогіки та менеджменту освіти КПНУ,НОВИНИ Школа Професійного Розвитку Викладачів Кам’янець-Подільського Національного Університету Імені Івана Огієнка

Сучасні педагогічні, управлінські підходи й психологічні закономірності науково-педагогічної діяльності викладача на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка»

Упродовж травня 2023 р. у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» у змішаному форматі  було проведено низку занять.

Спікери – завідувач, професор кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, професор Тетяна Дуткевич і завідувач, професор кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, доктор педагогічних наук, професор Ірина Кучинська.

Під час занять Тетяна Вікторівна розкрила зміст психологічних особливостей професіоналізму науково-педагогічного працівника та формування його конфліктологічної культури.

Ірина Олексіївна виокремила сучасні підходи до реалізації компетентнісного підходу у професійній підготовці фахівців спеціальностей університету та формування національних цінностей студентської молоді в сучасних викликах часу.

Продовжуємо системно працювати над розвитком інституційної спроможності Університету Огієнка щодо вдосконалення якості викладання та якості вищої освіти!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного
центру забезпечення якості освіти,
кандидат педагогічних наук

6 жовтня 2022 р. кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом КПНУ ім.І.Огієнка для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом) було організовано гостьову лекцію на тему:

Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»

Шановні аспіранти та наукові керівники! З метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ при МОН)

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі