Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”

Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”

Компанія “Наукові Публікації” запрошує вчених до участі у безкоштовному циклі вебінарів “Основи наукометрії”. Зареєструватися.

Цикл вебінарів складається з 4 блоків:

02.10 | 16:00

Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української науки

03.10 | 16:00

Наукометрична база даних Scopus. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації

04.10 | 16:00

Наукометрична база даних Web of Science. Тонкощі роботи та проблематика самостійної публікації

05.10 | 16:00

Платформи та способи для підвищення наукометричних показників вчених

Учасники циклу вебінарів отримають сертифікат міжнародного зразка (1 кредит ECTS)*

*Сертифікат надається учасникам, які прослухали мінімум 3 з 4 тем циклу

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

19 грудня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої

Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!

25 січня 2024 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти. Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів.

Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»

Шановні аспіранти та наукові керівники! З метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ при МОН)