Кафедра педагогіки та менеджменту освіти Виховна робота,НОВИНИ «Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»

«Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»

26 жовтня 2023 р. доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Інна ЛЕБІДЬ в рамках виконання плану заходів кафедри із популяризації академічної доброчесності   провела відкритий діалог на тему: «Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках» із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти фізико-математичного факультету (F1-B22; M1-B22) та здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики (Ukr1-B22; Ua1-B22).

Учасники відкритого діалогу мали змогу переглянути відеоролик, підготовлений студентами навчально-наукового інституту української філології та журналістики, щодо проведеного опитування серед здобувачів та науково-педагогічних працівників КПНУ імені Івана Огієнка (опрацьовуючи важливі питання як: дотримання та порушення академічної доброчесності, актуальність дослідженої теми для освітян, можливі наслідки та уникнення академічної недоброчесності) та обговорити важливі проблеми, які ставить сучасне суспільство для здобувачів вищої освіти, висловити думки, поділитися своїми ідеями. Створена зустріч сприяла підвищенню рівня свідомості студентства щодо проблем академічної доброчесності та її актуальності. Учасникам зустрічі вдалося охопити тонкощі дослідженої теми та підтвердити важливість академічної доброчесності в освітньому просторі. Тож студенти – готові підкорювати світ власними знаннями!

Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 рокуВсеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.

Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”

23 листопада 2023 р. о 15.00 у 421 аудиторії буде проведено засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, на якому  у змішаному форматі відбудеться попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти

6 жовтня 2022 р. кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом КПНУ ім.І.Огієнка для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом) було організовано гостьову лекцію на тему: