Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»

23 листопада 2023 року у 421 аудиторії на засіданні кафедри педагогіки та менеджменту освіти під головуванням Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» денної та заочної форм здобуття вищої освіти у змішаному форматі.

Здобувачі вищої освіти презентували результати виконаних кваліфікаційних робіт згідно затверджених тем, унікальність яких підтверджена результатами звітів про перевірку кваліфікаційних робіт на платформі MOODLE в системі перевірки на плагіат UNICHECK. Інформаційно-технічний супровід процедури перевірки на унікальність здійснювала Світлана ПОЛІЩУК, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

У ході проведення обговорення презентованих результатів кваліфікаційних робіт відбулася професійна дискусія, було висловлено фахові пропозиції, рекомендації та побажання з підготовки до атестації у формі їх публічного захисту 26-27 грудня 2023 року.

Сучасні педагогічні, управлінські підходи й психологічні закономірності науково-педагогічної діяльності викладача на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка» Упродовж травня 2023 р. у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів

ЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯ

17 грудня 2021 року на кафедрі Педагогіки та управління навчальним закладом відбулася зустріч, на якій було обговорено освітньо-професійну програму «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073

Співпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університетуСпівпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університету