Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

17 листопада 2023 року на педагогічному факультеті в аудиторії 104 відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти заочної форми здобуття вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» освітнього ступеня «магістр» звітували про досягнуті результати на базах практики – кафедрах К-ПНУ. У ході обговорення звітів здобувачі вищої освіти проаналізували свою готовність до професійної діяльності на посадах керівників закладів освіти, виокремили свої сильні та слабкі сторони. Також було сформовано відповідні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення змісту практичної підготовки магістрантів, ініційовано проведення опитування через анкету для здобувачів вищої освіти, які пройшли практику.

Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедриПідвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 22 січня по 01 лютого 2024 року відбувся вебінар міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів