Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!

25 січня 2024 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів. Бажаємо кар’єрних досягнень у незалежній, вільній Україні!

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм

11 вересня відбулося засідання ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ. Присутні обговорили питання розгляду службової записки завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти,

Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.Продовжено безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних Web of Science та Scopus.

Підтримуючи Україну в складних умовах війни, міжнародні партнери продовжили безкоштовний доступ до провідних електронних ресурсів та баз наукових і аналітичних даних, що допомагає українським ученим ефективно продовжувати наукову діяльність в