Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Дотримання правил безпеки під час освітнього процесу

Дотримання правил безпеки під час освітнього процесу

Шановні науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та співробітники університету. Згідно з наказом ректора від 07.03.2024 р. №24-ОД, зважаючи на тривалу збройну агресію російської федерації проти України, загрозу виникнення можливих ракетно-бомбових ударів, інших загроз воєнного характеру, пошкоджень інфраструктури та з метою запобігання потенційним загрозам, що можуть виникнути та спричинити шкоду учасникам освітнього процесу, наголошуємо на необхідності ознайомитись та безухильно слідувати Алгоритму дій здобувачів освіти та співробітників університету під час оповіщення–включення сигналу (сирени) «Повітряна тривога».

Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

26 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч робочої групи освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедриПідвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 22 січня по 01 лютого 2024 року відбувся вебінар міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів