Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)»

У квітні 2024 року на факультеті іноземної філології відбулась звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти «бакалавр» галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) предметна спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (польська) спеціалізація 014.028 Польська мова і література освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (польська, англійська) (термін навчання – 3 роки 10 місяців) за участі завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА, де здобувачі вищої освіти звітували про перебіг та досягнуті результати виконання робочої програми практики на базі практики – Кам’янець-Подільському ліцею №13 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. У ході обговорення звітів здобувачі освіти проаналізували особливості професійної діяльності вчителів закладів освіти в сучасних умовах та свою готовність до неї.

ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!ВИ уже МАГІСТРИ. ВІТАЄМО!!!

Сьогодні, 25 січня 2022 р. на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальності 073 Менеджмент (Освітня програма “Управління навчальним закладом”).Шановні випускники! Вітаємо

До уваги учасників освітнього процесу!!!До уваги учасників освітнього процесу!!!

З огляду на введення воєнного стану в Україні всі види навчальних занять та практик для здобувачів вищої освіти “бакалавр”, “магістр” та “доктор філософії денної та заочної форми навчання ПРИПИНЕНО НА