103 річниця від дня заснування

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом вітає усіх працівників нашого університету з 103 річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В зв’язку з цією важливою подією на кафедрі відбувся семінар присвячений першому ректорові Кам’янець-Подільського державного університету Івану Огієнку.

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!

Шановна Інно Юхимівно, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, спокою у душі та країні, злагоди, добробуту, щирих посмішок та затишку. Нехай робота із

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.

29 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі