Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!

Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!

22 листопада 2021 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». Підготовка магістерських робіт студентами здійснювалась під керівництвом науково педагогічних працівників кафедри педагогіки та управління навчальним закладом.

Представлені роботи виконані на належному рівні та допущені до захисту, який відбудеться 22, 23 грудня 2021 року. Бажаємо здобувачам та їхнім керівникам успіхів на захисті. Відеоконференція відбулася на платформі GoogleMeet.

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.

29 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі

Підвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКАПідвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА

У березні 2024 року завершилась реалізація програми підвищення кваліфікації «Удосконалення професійної компетентності науково-педагогічного працівника як запорука якісної освітньої діяльності в К-ПНУ» (5 кредитів ЄКТС (150 годин), учасником якої був Геннадій