Кафедра педагогіки та менеджменту освіти Інформаційні повідомлення,КПНУ,НОВИНИ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Під керівництвом доктора пед.наук, професора Ірини Кучинської кафедра педагогіи та управління навчальним закладом 12 травня 2022 р. провела Всеукраїнську студентську науково-практична конференцію на актуальну тему в умовах сьогодення, а саме: «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти».

Були висвітлені та проаналізовані наступні напрями роботи:

1. Інновації в педагогічному менеджменті;
  2. Індивідуальна освітня траєкторія особистісного розвитку здобувача освіти: компетентнісний вимір;
  3. Теорія і практика педагогічних інновацій в сучасних закладах освіти;
  4. Психологічні аспекти інноваційної освітньої діяльності.

Найкращі доповіді за рішенням оррганізаційного комітету продемонстрували:

Всі учасники конференції, не зважаючи на важкі часи, які переживає сьогодні Україна, знайшли час зібратися та висловити думки щодо їх бачення з питань удосконалення інноваційної освітньої діяльності з врахуванням сучасних реалій.

Дякуємо учасникам конференції та їхнім науковм керівникам за плядну співпрацю!

З повагою кафеда педагогіки та управління навчальним закладом.

ОголошенняОголошення

12-13 березня 2024 року о 14:30 відбудеться наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками НДР у 2023 році. Підсекція «Педагогіка та менеджмент освіти» працюватиме у 422 аудиторії центрального корпусу

ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуруЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»! Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07