Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм здобуття вищої освіти за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки у змішаному форматі за участі наукових керівників.

У ході обговорення звітів було висловлено ряд пропозицій, побажань гарантом освітньо-наукової програми професором Іриною Кучинською, завідувачем, доцентом кафедри Геннадієм Бесарабчуком та науково-педагогічними працівниками кафедри та атестовано здобувачів вищої освіти.

Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 рокуВсеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.

Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освітиЗвітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

З0 жовтня 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти денної форми здобуття

Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)»Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)»