Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

17 листопада 2023 року на педагогічному факультеті в аудиторії 104 відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти заочної форми здобуття вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» освітнього ступеня «магістр» звітували про досягнуті результати на базах практики – кафедрах К-ПНУ. У ході обговорення звітів здобувачі вищої освіти проаналізували свою готовність до професійної діяльності на посадах керівників закладів освіти, виокремили свої сильні та слабкі сторони. Також було сформовано відповідні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення змісту практичної підготовки магістрантів, ініційовано проведення опитування через анкету для здобувачів вищої освіти, які пройшли практику.

Обговорення оновленого проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»Обговорення оновленого проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

30 січня 2024 року відбулось чергове засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти на якому було розглянуто питання внесення змін до освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі

ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій: – «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та