Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.

29 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ірини КУЧИНСЬКОЇ  із завідувачем, професором кафедри психології освіти, кандидатом психологічних наук, професором Тетяною ДУТКЕВИЧ. Результати зустрічі будуть враховані у роботі над оновленням освітньо-наукової програми.

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

09 квітня 2024 року о 14:00 розпочала свою роботу секція «Педагогіки та менеджменту освіти». Керівник – Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук; секретар –

Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)»Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (польська, англійська)»

Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)»Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)»