Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, зі студентами історичного факультету під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Горбатюк О.В. було проведено виховний захід на тему “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ”, де студенти мали змогу почути, що ж таке є “академічна доброчесність” та її принципи, а також зіграти гру “вірю – не вірю”, щоб перевірити свої знання з даної тематики.

Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти», яка відбудеться 12 травня 2022 року (Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ ім.